Ostutingimused

Üldised tingimused kehtivad poplux.ee kliendi (edaspidi Ostja) ja Poplux OÜ (edaspidi poplux.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad poplux.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Poplux.ee jätab endale õiguse alljärgnevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta oma tegevuse efektiivsuse, konkurentsivõimelisuse, edaspidise arenemise ja kaupade sortimendi täiendamise või reorganiseerimise eesmärgil. Kui Ostja edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuse jõustumist, siis Ostja jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

Poplux.ee veebipoest tellimust vormistades ning maksmist sooritades kinnitab Ostja, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

HINNAKIRI

Poplux.ee veebipood jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Kui Ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse kinnitusel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

Ostudel mille toodete kogusumma ületab 50 eurot on Omniva, DPD ja SmartPosti Eesti automaatidesse paki saatmine TASUTA.

Saatekulud: SmartPost (2.50), Omniva pakiautomaat (2.50), DPD pakiautomaat (2.50), Soome Itella SmartPost pakiautomaati (11.00)

OSTMINE

Kauba hind või kauba saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused.

Kui poplux.ee veebipoel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

MAKSMINE

Poplux.ee veebipoes saab tasuda kasutades Montonio makselahendust. Seal on valikus kõik Eesti popluaarsemad pangad.

KOHALETOIMETAMINE

Kauba toimetame kohale SmartPost , DPD või Omniva pakiautomaadi vahendusel.

Saatekulud: SmartPost (2.50), Omniva pakiautomaat (2.50), DPD pakiautomaat (2.50), Soome Itella SmartPost pakiautomaati (11.00)

Ostudel mille toodete kogusumma ületab 50 eurot on Omniva, DPD ja SmartPosti Eesti pautomaatidesse paki saatmine TASUTA.

Kõik poplux.ee veebipoest ostetud LAOS OLEMAS kaubad jõuavad Ostja poolt valitud postiautomaati üldjuhul 2 kuni 3 tööpäeva jooksul kuid mitte hiljem kui 5 päeva jooksul.

Poplux.ee epoest saab OSTA VAID KOHE OLEMAS TOOTEID.

KAUBA TAGASTAMINE

Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi 30 päeva jooksul (v.a. kauba tagasisaatmise transpordikulu).

Tagastada ei saa kaupasid, mille ümbris on lõhutud või ära visatud. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis.

Tagasimaksmise aeg hakkab kehtima hetkest, kui olete mittesobiva kauba tagastanud müüjale, kes on selle kätte saanud ning üle kontrollinud.

Kauba tagastamiseks tuleb saata e-kiri aadressil poplux@mail.ee ning e-kirjas peab sisalduma järgmine info: ostja nimi, tagastatav kaup, tellimuse number, tagastamise põhjus ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.

KUI TOODE ON OTSAS

Kui poplux.ee veebipoel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

PRETENSIOONIDE ESITAMINE

Ostjal on õigus lepingutingimustele mittevastava kauba puhul, mis ei vasta pakutud näidisele või on puudustega, esitada kaebus ning kaup tagastada. Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi 30 päeva jooksul (v.a. kauba tagasisaatmise transpordikulu).

Kaebused tuleb edastada e-posti aadressil: poplux@mail.ee